نقشه برداری با تیم شاخص یو تی ام (کمترین قیمت بهترین کیفیت)

 

خدمات نقشه برداری تهران 1401

 

با مطالعه این مقاله می توانید با خدمات نقشه برداری تیم ما آشنا شوید.

خدماتی مانند نقشه برداری

نقشه برداری زمین

نقشه برداری ساختمان

نقشه برداری هوایی

تهیه نقشه UTM

تهیه سند تک برگ

تفکیک زمین و ...

تمامی این خدمات توسط بهترین مهندسان با ضمانت قیمت و کیفیت و ممهور به مهر کارشناس دادگستری ثبتی تهیه شده و در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید. در زیر خدمات نقشه برداری را توضیح می دهیم. ما همچنین به شما کمک می کنیم تا با حق و حقوق خود در برابر شرکت های نقشه برداری آشنا شوید

 

مهندس نقشه بردار کیست و پیمانکار نقشه بردار چه وظایفی دارد؟

 

نقشه بردار شخصی است که در رشته مهندسی نقشه برداری تحصیل کرده و مهارت های لازم برای این شغل را کسب کرده است. مهندس نقشه بردار متخصص در زمینه جمع آوری اطلاعات، یکپارچه سازی، تجزیه و تحلیل، پردازش، ذخیره سازی، آماده سازی و انتقال اطلاعات است و می تواند در این زمینه ها فعالیت کند.

مهندس نقشه بردار می تواند عضوی از سازمان نظام مهندسی باشد و یا با شرکت هایی که با سازمان نظام مهندسی همکاری می کنند کار کند. نقشه بردار فعالیت گسترده ای در محاسبات نظری سنگین ریاضی و همچنین کارهای عمرانی دارد. نقشه بردار در سازمان های مختلف حضور دارد و می تواند خدمات مختلفی را ارائه دهد.

 

نقشه برداری در تهران

 

سازمان هایی که نیاز به نقشه بردار دارند:

 

 1. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 2. سازمان نقشه برداری کشور
 3. شهرداری ها
 4. سازمان مدیریت و برنامه ریزی
 5. وزارت راه و شهرسازی
 6. وزارت نفت
 7. سازمان آب
 8. سازمان بنادر و دریانوردی
 9. سازمان جغرافیایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

برای کسب اطلاعات بیشتر با آقای سعید 09124364598 تماس حاصل فرمایید.

 

پیمانکار نقشه بردار نیز یکی از اعضای گروه نقشه برداری است که متشکل از یک تیم چند نفره و حرفه ای برای ارائه خدمات مختلف از جمله نقشه برداری عوارض زمین و اجرای طرح ها و برنامه های ساخت و ساز در این زمینه می باشد. اصولا پیمانکار نقشه بردار بیشتر در کارهای عمرانی فعال است. با توجه به اینکه فرآیند ساخت یک کار تخصصی است و نیاز به دقت دارد، استفاده از نیروهای ماهر و مجرب در این زمینه کاملاً ضروری است.

تعهد به کار، تجهیزات نقشه برداری مناسب و استفاده از مهندسین مجرب کارگاهی معمولاً سه رکن اصلی یک شرکت نقشه برداری است. برای اینکه بتوانید یک شرکت پیمانکاری مطمئن، با تجربه و ارزان برای نیازهای خود پیدا کنید، شرکتی که انتخاب می کنید باید این سه رکن اساسی را داشته باشد تا بتواند کار شما را با دقت بالا و تضمین کیفیت انجام دهد.

سایت نقشه برداری شاخص یو تی ام یکی از معروف ترین و موفق ترین شرکت های نقشه برداری کشور است که فعالیت خود را تحت عنوان پیمانکار نقشه برداری در تهران و حومه آغاز کرد. این شرکت نقشه برداری دارای متخصصین مشاور نقشه بردار و تجهیزات مدرن می باشد و توانسته خدمات بسیار ارزنده ای را در این زمینه به مشتریان ارائه دهد.

تجارب بسیار این شرکت نقشه برداری، پیمانکاران، مهندسین و مشاوران متخصص این شرکت را به سمت اجرا و بهره برداری از پروژه های بزرگ از جمله توپوگرافی و کاداستر در سطحی گسترده را اجرا کنند.

با اعتماد به این شرکت پیمانکاری نقشه برداری می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و دقت کار خود را افزایش دهید. کارشناسان این سایت نسبت به سایر شرکت ها توانایی بیشتری دارند و به شما این اطمینان را می دهند که پروژه شما با برنامه ریزی دقیق و با سرعت بالا به اتمام می رسد.

 

خدمات شرکت نقشه برداری در تهران و حومه (لواسان، دماوند، هشتگرد، شهریار، کردان و ورامین)

 

سایت نقشه برداری از طریق تیمی مجرب و مجهز به جدیدترین تجهیزات مانند ایستگاهی GPS و همچنین با کمک پهپادها و نقشه هوایی آماده ارائه خدمات مختلف به مراجعین می باشد. البته این گروه آماده همکاری با شرکت های پیمانکاری ساختمانی و شرکت های مشاور مهندسی می باشد.

اگر در تهران و حومه کار می کنید و نیاز به نقشه برداری دارید می توانید از خدمات ارزان و تضمینی ما بهره مند شوید. آماده ارائه هرگونه خدمات تخصصی به هموطنان عزیز در تهران و لواسان، دماوند، هشتگرد، شهریار، کردان و ورامین می باشیم. از خدمات این شرکت نقشه برداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • ارائه خدمات نقشه UTM برای نقشه های ثبتی املاک
 • فتوگرامتری و UAV (نقشه برداری هوایی)
 • استفاده از GPS و سیستم ماهواره ای برای مکان یابی دقیق، قابلیت ترسیم، امکان ثبت تصویر سه بعدی در سیستم مختصات دو بعدی
 • RTK و GPS فرکانس سه گانه
 • پردازش هر گونه داده از مشاهدات GPS استاتیک
 • تهیه نقشه زمینی از سوابق توپوگرافی کاداستر، نیمه شهری و شهری
 • محاسبه حجم های مختلف و تهیه نقشه های توپوگرافی در عملیات خاکی
 • محل ملک را از روی سند قدیمی مشخص کرده و جانمایی پلاک ثبتی
 • ترازبندی دقیق صفحه و ستون در سازه های بتنی و اسکلت های فلزی
 • تهیه نقشه با نرم افزار Arc JAS آرک جی آی اس و نرم افزار سیویل تری دی civil 3D
 • ارائه یک تیم حرفه ای برای انجام عملیات عمرانی
 • و…

البته خدمات پیمانکار نقشه بردار به این موارد ختم نمی شود و خدمات نقشه برداری بسیار گسترده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. به دلیل گستردگی خدمات، شرکت ها معمولا بخشی از آنها را در اختیار مشتریان قرار می دهند و بیشتر به صورت تخصصی کار می کنند.

 

در یک شرکت مهندسین مشاور نقشه برداری به دنبال چه چیزی باشیم؟

 

انتخاب بهترین شرکت نقشه برداری می تواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند و از ترس و مشکلات قانونی احتمالی شما جلوگیری کند. کار فنی بسیار پیچیده نقشه برداری پایه و اساس پروژه شماست، بنابراین انتخاب یک شرکت حرفه ای و قابل اعتماد ضروری است. در اینجا سه ​​نکته کلیدی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا یک شرکت نقشه برداری قابل اعتماد پیدا کنید:

 

1. توجه به پیچیدگی موضوع:

نقشه برداری به ترکیبی از مهارت های خاص و تکنیک های پیچیده نیاز دارد. شرکتی را انتخاب کنید که از جدیدترین تجهیزات نقشه برداری استفاده می کند، زیرا تجهیزات پیشرفته تضمین می کند که نقشه های شما با دقت بالایی ترسیم می شوند. سیستم های GPS با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای اندازه گیری فاصله و زاویه، نقشه را کارآمد و همچنین نقشه ها را دقیق و مقرون به صرفه می کنند. پیچیدگی نقشه برداری فراتر از سخت افزار مورد استفاده است. شرکتی را انتخاب کنید که طیف گسترده ای از خدمات، یکپارچگی متقابل و مدیریت خدمات مختلف را برای رفع نیازهای آینده شما ارائه می دهد.

2. به توصیه های مهم توجه کنید:

همه نقشه برداران در کشور باید دارای مجوز باشند، اما هنوز تفاوت قابل توجهی در سطح خدمات ارائه شده وجود دارد. گواهینامه به تنهایی خدمات نقشه برداری حرفه ای را تضمین نمی کند، همانطور که گواهینامه رانندگی هیچ راننده ای را به یک راننده حرفه ای تبدیل نمی کند. یک شرکت خوب انتخاب کنید شرکتی را انتخاب کنید که بتوانید با مشاوره گرفتن از سایر متخصصان به آن اعتماد کنید. شرکتی با سابقه اثبات شده در ارائه خدمات دقیق پیدا کنید.

استفاده از خدمات نقشه برداران نیاز به سرمایه زیادی دارد و انتخاب شرکت از صفحات تبلیغاتی توصیه نمی شود. توصیه می شود تنها با انتخاب یک شرکت مجرب، ماهر، با تجربه و ارزان قیمت، سعی کنید از سرمایه خود محافظت کنید و پروژه خود را به مناسب ترین و قابل اعتمادترین شرکت بسپارید.

3. هزینه را در نظر بگیرید، اما نه زیاد:

دریافت ارزان ترین برآورد برای خدمات نقشه برداری می تواند وسوسه انگیز باشد، اما ضرب المثلی وجود دارد که می گوید آنچه را که برای آن هزینه می کنید، دریافت می کنید. این جمله به ویژه در مورد صنعت نقشه برداری صادق است. خدمات ارزان‌تر می‌تواند منجر به خطاهای طولانی‌مدت و پرهزینه شود، بنابراین اگر تصمیم دارید هزینه کمتری بپردازید، ممکن است با خدمات بی‌کیفیت با خطاهای بالا مواجه شوید.

هنگام در نظر گرفتن هزینه نقشه برداری، به خاطر داشته باشید که برآورد قیمت شما به عوامل زیادی از جمله مکان، زمین، متراژ زمین، نوع بررسی، دسترسی، زمان، پوشش گیاهی، سطح جزئیات مورد نیاز و عوامل دیگر بستگی دارد. این عوامل به طور متفاوتی بر پروژه تأثیر می‌گذارند. برای به دست آوردن یک برآورد دقیق، باید با یک نقشه بردار حرفه ای ملاقات کنید تا در مورد نیازهای خاص خود صحبت کنید.

انتخاب یک نقشه بردار واجد شرایط بسیار مهم است زیرا؛ همه نقشه برداران یکسان نیستند. باید از یک نقشه بردار معتبر کمک بگیرید تا کارتان را با دقت انجام دهد تا مطمئن شوید که کارتان به درستی انجام شده است.

شرکت نقشه برداری shakhesutm.com یک گروه حرفه ای است که خدمات نقشه برداری ارزان قیمت و تضمینی را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نوآورانه ما، همین امروز با ما تماس بگیرید. تجربه همکاری با ما می تواند به یک دوستی طولانی مدت تبدیل شود.

این وب سایت با هدف ارائه خدمات نوین و سریع راه اندازی شده است. چشم انداز ما در این گروه ارائه طیف گسترده ای از خدمات مهندسی، نقشه برداری و برنامه ریزی به مشتریان تجاری و مسکونی است. این گروه نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته است و در حال حاضر مهندسین مجرب و کارشناسان حرفه ای را برای ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان تحت استانداردهای معتبر بین المللی و داخلی در خود جای داده است.

هیچ میانبری برای ارائه خدمات مهندسی و نقشه برداری منسجم، دقیق و به موقع وجود ندارد. برای این منظور شرکت نقشه برداری به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که متخصصان ما همیشه دارای آموزش های پیشرفته و تجهیزات پیشرفته هستند تا کار شما را با استانداردهای روز و حتی فراتر از استانداردها انجام دهند.

برای خدمات نقشه برداری تهران 

خدمات نقشه برداری در شهریار

خدمات نقشه برداری در ورامین

خدمات نقشه برداری در دماوند

خدمات نقشه برداری در کردان

خدمات نقشه برداری در لواسان

خدمات نقشه برداری در هشتگرد

با شماره 09124364598 آقای سعید تماس بگیرید.