تمامی این خدمات توسط برترین مهندسان و با تضمین قیمت و کیفیت و ممهور شده به مهر کارشناس رسمی دادگستری تهیه می شود و در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل داده می شود. در ادامه تمامی این خدمات را توضیح داده‌‌ایم. همچنین به شما کمک می کنیم تا با حق و حقوق خود در مقابل شرکت نقشه برداری آشنا شوید 

 

نقشه‌ بردار کیست و پیمانکار نقشه‌ بردار چه وظیفه‌‌ای دارد؟

 

نقشه‌بردار کسی است که تحصیلات علوم مهندسی ‌‌‌نقشه‌ برداری را گذرانده باشد و مهارت‌‌ این کار را کسب کرده باشد. او در زمینه جمع آوری اطلاعات، تلفیق، تحلیل، پردازش، ذخیره سازی، آماده سازی و انتقال داده‌های مکان تخصص دارد و می‌تواند در‌‌ این زمینه‌‌‌ها فعالیت کند. نقشه‌بردار می‌تواند عضوی از سازمان نظام مهندسی باشد ‌یا با شرکت‌‌‌هایی که با سازمان نظام مهندسی همکاری می‌کنند کار کند. نقشه‌ بردار فعالیت گسترده‌‌ای در محاسبات سنگین ریاضی و تئوری و نیز کارهای عمرانی دارد.

نقشه‌ بردار در ارگان‌‌‌های مختلفی حضور دارد و می‌تواند خدمات مختلفی نیز ارائه دهد.

 

ارگان هایی که به نقشه بردار نیاز دارند:

 

 • سازمان ‌‌‌نقشه‌ برداری کشور
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • شهرداری‌های کشور
 • سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی
 • وزارت راه و شهرسازی
 • وزارت نفت
 • سازمان آب
 • سازمان بنادر و دریا نوردی
 • سازمان جغرافیایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

پیمانکار نقشه‌بردار نیز عضوی از مجموعه ‌‌‌نقشه‌ برداری است که از‌ یک تیم چند نفره و حرفه‌‌ای تشکیل شده است تا خدمات مختلفی مانند برداشت نقشه عوارض زمین و اجرای طرح و برنامه‌های عمرانی را در‌‌ این حوزه به نیازمندان ارائه دهد. در اصل پیمانکار نقشه‌ بردار بیشترین فعالیت را در کارهای عمرانی دارد. با توجه به اینکه عملیات ساخت و ساز یک کار تخصصی است و نیاز به دقت و ظرافت دارد، بهره گیری از کادر کاربلد و متخصص در‌‌ این حوزه بسیار ضروری است.

معمولا داشتن تعهد کاری، تجهیزات مناسب و استفاده از مهندسان با تجربه کارگاهی سه رکن اصلی شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری است. برای ‌‌این که بتوانید برای نیاز‌‌‌های خود یک شرکت پیمانکاری معتبر، متخصص و ارزان قیمت پیدا کنید باید شرکتی که انتخاب می‌کنید ‌‌این سه رکن اصلی را داشته باشد تا بتواند کار شما را با دقت بالا و با تضمین کیفیت انجام دهد.

وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری از جمله محبوب ترین و موفق ترین شرکت‌‌‌ نقشه‌ برداری ها در کشور است که تحت عنوان پیمانکار نقشه‌ بردار در کرج، تهران و حومه فعالیت خود را شروع کرده است.‌‌ این شرکت نقشه برداری با تجربه با متخصصان و تجهیزات به روز و پیشرفته خود توانسته خدمات فوق‌العاده ارزشمندی را در‌‌ این زمینه به مشتریان ارائه دهد.

تجارب گذشته وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری سبب آن شده تا پیمانکاران، مهندسان و متخصصان مشاور نقشه‌ بردار ‌‌این شرکت پروژه‌‌‌های بزرگی چون کاداستر و توپوگرافی از سطح گسترده‌‌ای را اجرا و به بهره برداری کنند.

شما با اعتماد به ‌‌این پیمانکاری ‌‌‌نقشه‌ برداری می‌توانید در هزینه‌‌‌های خود صرفه جویی و دقت کار خود را بسیار افزایش دهید. متخصصان ‌‌این وب سایت تواناتر از شرکت‌‌‌های دیگر هستند و‌‌ این اطمینان را به شما می‌دهند تا پروژه شما با یک برنامه ریزی دقیق و با سرعت بالا انجام دهند.

 

خدمات نقشه‌ برداری در تهران و حومه؟

 

وب سایت ‌‌‌نقشه‌ برداری با یک تیم مجرب مجهز به تجهیزات به روز مانند جی پی اس ‌‌ایستگاهی و همچنین با کمک گرفتن از پهپاد بدون سرنشین و نقشه‌‌‌های هوایی آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان است. البته ‌‌این مجموعه در زمینه همکاری با شرکت‌‌‌های پیمانکاری عمرانی و شرکت‌‌‌های مهندسین مشاور آماده می باشد.

اگر در تهران و حومه فعالیت می‌کنید و نیازمند نقشه برداری می باشید، می‌توانید از خدمات ارزان قیمت و تضمین شده ما بهره‌مند شوید. ما آماده ارائه هرگونه خدمات حرفه‌‌ای به همشهریان عزیز در تهران و حومه هستیم. از خدمات ‌‌این شرکت نقشه برداری می توان موارد زیر را اشاره کرد:

 • فتوگرامتری و UAV (‌‌‌نقشه‌ برداری هوایی)
 • ارائه خدمات‌ نقشه utm یو تی ام برای نقشه‌‌‌های ثبتی املاک
 • بهره گیری از جی پی اس و سیستم ماهواره‌‌ای برای تعیین دقیق موقعیت مکانی املاک قابلیت ترسیم امکان ثبت تصویر سه بعدی در سیستم مختصات دو بعدی
 • پردازش هر گونه اطلاعات از مشاهدات استاتیک جی پی اس
 • RTK و GPS سه فرکانسه
 • برداشتن نقشه زمینی از اعم از کاداستر توپوگرافی، نیمه شهر و شهری
 • انجام محاسبه احجام مختلف و تهیه نقشه‌‌‌های توپوگرافی در عملیات‌‌‌های خاکی
 • شناسایی محل ملک از روی سند قدیمی و جانمایی پلاک ثبتی
 • آکس بندی دقیق صفحه و ستون در ساختمان‌‌‌های اسکلت بتنی و اسکلت فلزی
 • ارائه نقشه با نرم افزار ارک جی ‌‌ای اس و نرم افزار سیویل تری دی
 • ارائه تیم حرفه‌‌ای برای اجرای عملیات عمرانی
 • و…

البته خدمات پیمانکار نقشه‌ بردار به ‌‌این موارد ختم نمی‌شود و خدمات پیمانکاران نقشه‌ بردار بسیار گسترده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. به دلیل گستردگی خدمات معمولا شرکت‌‌‌ها بخشی از آنها را به مشتریان ارائه می دهد و بیشتر به صورت تخصصی کار می‌کنند.

 

در شرکت مهندسین مشاور ‌‌‌نقشه‌ برداری باید به دنبال چه چیزی باشیم؟

 

انتخاب بهترین شرکت ‌‌‌نقشه‌ برداری می‌تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و از نگرانی‌‌‌ها و مشکلات احتمالی حقوقی شما نیز جلوگیری کند. کارهای بسیار پیچیده و فنی که توسط نقشه‌ برداران انجام می‌شود، پایه‌‌ای است که پروژه شما بر اساس آن ساخته می‌شود، بنابر این انتخاب یک شرکت حرفه‌‌ای و معتبر ضروری است. در‌‌ اینجا سه ​​نکته اساسی وجود دارد که شما برای پیدا کردن‌ یک شرکت معتبرنقشه برداری باید به آنها توجه کنید:

۱. توجه به پیچیدگی موضوع:

‌‌‌نقشه‌ برداری نیاز به مجموعه مهارت‌‌‌های خاص و فناوری‌‌‌های پیچیده دارد. شرکتی را انتخاب کنید که از پیشرفته ترین تجهیزات برای برداشت نقشه استفاده می‌کند، زیرا تجهیزات پیشرفته به شما اطمینان می دهد که نقشه‌‌‌های شما با دقت بالا برداشت شده‌اند. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای اندازه گیری فاصله و زاویه مانند، سیستم‌‌‌های موقعیت‌یابی جهانی باعث کارآمدی نقشه و همچنین باعث دقیق بودن و مقرون به صرفه بودن نقشه‌‌‌ها می‌شوند.

پیچیدگی در ‌‌‌نقشه‌ برداری فراتر از سخت افزاری است که استفاده می‌شود. شرکتی را انتخاب کنید که طیف گسترده‌‌ای از خدمات و‌ یکپارچگی متقابل بین خدمات و مدیریت خدمات مختلف را برای برآوردن نیازهای‌‌ اینده شما ارائه می دهد.

 

۲. توجه به توصیه‌‌‌های مهم:

همه نقشه‌ برداران در کشور باید دارای مجوز باشند، اما هنوز تنوع زیادی در سطح خدمات ارائه شده وجود دارد. مجوز به تنهایی خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری حرفه‌‌ای را تضمین نمی‌کند، همانطور که گواهینامه رانندگی از هر راننده‌‌ای‌ یک راننده حرفه‌‌ای نمی سازد. با درخواست مشاوره از سایر متخصصان، شرکت معتبر را انتخاب کنید که می توانید به آن اعتماد کنید. به دنبال‌ یک شرکت با سابقه اثبات شده در ارائه خدمات دقیق باشید.

استفاده از خدمات نقشه‌ برداران سرمایه قابل توجهی را می طلبد و انتخاب شرکت از بین صفحات تبلیغات توصیه نمی‌شود. تنها انتخاب شرکتی با سابقه، ماهر، متخصص و ارزان قیمت توصیه می‌شود، سعی کنید از سرمایه خود محافظت کنید و پروژه خود را به مناسب ترین و قابل اعتماد ترین شرکت بسپارید.

۳. هزینه را در نظر بگیرید، اما نه زیاد:

شاید ارزان ترین برآوردی که برای خدمات ‌‌‌نقشه‌ برداری دریافت می کنید وسوسه انگیز باشد، اما‌ یک ضرب المثل وجود دارد که می گوید شما در قبال پولی که پرداخت می کنید خدمات دریافت می کنید. ‌‌این ضرب المثل به ویژه برای صنعت نقشه‌ برداران صادق است. خدمات ارزان تر می‌تواند منجر به خطاهای طولانی مدت و پرهزینه شود، بنابر این اگر تصمیم بگیرید هزینه کمتری بپردازید، ممکن است خدمات بی کیفیت و با خطای بالای محاسبات دریافت کنید.

همانطور که هزینه را در نظر می گیرید، به خاطر داشته باشید که برآورد قیمت شما با توجه به عوامل زیادی از جمله مکان، زمین، اندازه قطعه، نوع بررسی، دسترسی، زمان، پوشش گیاهی، سطح جزئیات مورد نیاز و سایر مواردی که به نوعی روی پروژه تاثیر می گذارند متفاوت است. برای به دست آوردن برآورد دقیق، باید با یک نقشه‌ بردار حرفه‌‌ای ملاقات کنید تا نیازهای خاص خود را مورد بحث قرار دهید.

انتخاب‌ یک نقشه‌ بردار با صلاحیت بسیار مهم است زیرا؛ همه نقشه‌ برداران برابر نیستند. شما باید برای انجام دقیق کارهای خود از‌ یک نقشه‌ بردار معتبر کمک بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که کار شما به درستی انجام می‌شود.

شرکت نقشه برداری  shakhesutm.com‌ یک مجموعه حرفه‌‌ای است که خدمات نقشه برداری ارزان قیمت و تضمین شده به مشتریان خود ارائه می‌کند. همین امروز با ما تماس بگیرید تا درباره خدمات نوآورانه ما بیشتر بدانید. تجربه ی همکاری با ما می تواند به رفاقت بلند مدتی تبدیل شود.